Světelná reklama

Světelná písmena, tabule, menuboardy i rozsáhlejší světelné realizace do interiéru a exteriéru. Standardní jednobarevné instalace, ale i barvu měnící objekty na dálková ovládání.

Většinou používáme světelné diody. Grafika může být řezaná z translucentních fólií určených speciálně pro světelnou reklamu, anebo tištěná na tiskovém plotru. Používáme také barevná plexiskla, která můžeme tvarovat, lepit...

Níže je několik fotografií našich prací, další najdete v galerii.

Světelná reklama

Kde a jak montujeme?

Světelné panely nebo světelná loga a písmena instalujeme nejčastěji ve velkých nákupních centrech v České republice a na Slovensku, ale také v Polsku a Rakousku.

 V exteriérech montujeme na stěny budov, na střechy, na ocelové nosné sloupy apod. Montáž je možná ze žebříků, z lešení, nebo mobilních montážních autoplošin.

Mobilní světelné panely.

Vyrobíme pro vás i mobilní světelnou reklamu na míru. Tento typ reklamy je vhodný zejména pro označení staveb, stavební firmy jej často  instalují na střechu stavební buňky.

Ideální je světelný panel s oboustrannou grafikou. Panel je na konstrukci, která je volně položena na střechu a pomocí ocelového lanka je ukotven (zavětrován) do rohů buňky.

Krátký popis světelné reklamy

Světelné panely i jednotlivá světelná písmena mají jako zdroj světla instalovány diody. Je možné použít i RGB diody a dálkovým ovládáním měnit intenzitu i barevný odstín světelného loga nebo nápisu.

Boky písmen a světelných boxů jsou z hliníku. Je možný nástřik bočnic v jakékoliv barvě podle vzorníku RAL.

Napište nám

  • ADUET reklama, spol. s r.o.
  • IČ: 25513249, DIČ: CZ25513249
  • Brno-Zábrdovice
  • Kontaktní osoba
  • Šámalova 748/107
  • 615 00 Brno-Židenice
  • Česká republika