Nesvětelná reklama

Informační a směrové tabule, orientační systémy. Také 3D grafika v exteriéru i interiéru, velkoplošná grafika na stěny domů, možnost nočního nasvětlení. Písmena 3D z plastu, plexiskla, polystyrenu i jiných materiálů. Také polepy výloh obchodů a provozoven. Výroba reklamních bannerů a jejich montáž na stěny budov, na střechy, oplocení...

Oblastí našeho působení je hlavně Brno a Jihomoravský kraj, ale nevyhýbáme se ani vzdálenějším destinacím. Část produktů vám můžeme dodat a montáž zvládnete sami podle přiloženého návodu.

Nesvětelná reklama

Výběr realizací nesvětelné reklamy:

Plachty, bannery

Reklamní a informační plachty pro montáž na stěny budov, nebo na ocelové konstrukce. Po obvodu je většinou zpevňovací lem a oka pro uchycení. Upevnění plachty je buď pomocí vinutých pružin nebo gumolanek.

Grafika může být chráněna laminací s UV filtrem, prodloužíme tak barevnou stálost tisku. Materiál banneru může být i prodyšný (síťovina mesh). Rozměry plachet jsou téměř neomezené (desítky metrů).

Nesvětelná písmena a loga

Nápisy z extrudovaného polystyrenu natřené fasádními barvami s dlouhou barevnou stálostí. Použití v exteriéru i interiéru. Na přední stranu často používáme sendvičový materiál "dibond" potažený barevnou fólií s dlouhou životností.

Tato loga (písmena) většinou lepíme na stěny pomocí stavebních lepidel (Mamut). Písmena si také můžete nalepit svépomocí. V tomto případě vám dodáme spolu s písmeny i papírovou šablonu pro snadnější montáž.

Plošné polepy fóliemi

Plošné polepy výloh, stěn, dveří a podobně realizujeme nejčastěji v Brně a Jihomoravském kraji. V případě potřeby je možné chránit tisk laminací s UV filtrem.

Tiskneme i na děrovanou fólii "One Way Vision" která se používá na polepy oken dopravních prostředků, nebo výloh. Výhodou této fólie je, že umožňuje dobrý výhled z místnosti nebo z automobilu ven. Fólie má atest pro použití na skla vozidel.

Napište nám...

  • ADUET reklama, spol. s r.o.
  • IČ: 25513249, DIČ: CZ25513249
  • Brno-Zábrdovice
  • Kontaktní osoba
  • Šámalova 748/107
  • 615 00 Brno-Židenice
  • Česká republika